Правила

Головна Блог Правила оренди

Правила оренди подобово та оплати квартири у Львові

 

1. Бронювання квартири та оплата

Для оренди подобово наших апартаментів у Львові Ви можете вибрати і забронювати будь-яку квартиру на нашому сайті (за умови, що вона є вільною на цей період), зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, або через e-mail. Для підтвердження броні Вам слід оплатити 50% від суми загального проживання, або розмір однієї доби, якщо бронювання на 1 добу. (у випадку незаїзду або зміни дат заїзду, передоплата не повертається)

Вартість оренди квартири подобово залежить від кількості осіб. Однак звертаємо Вашу увагу: кількість осіб, що проживають у квартирі не може перевищувати встановленої норми. Кількість спальних місць ви можете побачити на фотографіях чи прочитати в описах квартир, які здаються в оренду подобово.

Бронювання без передоплати не вважається підтвердженим.

 

2. Приїзд

Зазвичай ми зустрічаємо наших гостей біля будинку, в якому знаходиться наша квартира для подобової оренди. У випадку зміни часу поселення, попередьте нас по телефону заздалегідь.

Також можливий трансфер із вокзалу чи аеропорту
 

3. Поселення

Час заселення в апартаменти при подобовій оренді з 14.00 год. до 22.00 безкоштовно. Після 22.00 поселення платне. При заїзді Вам необхідно мати із собою паспорт (особа, що винаймає квартиру, повинна бути повнолітньою), перевірити належний стан квартири і сплатити решту вартості всього терміну проживання. Якщо Ви виїжджаєте раніше за термін, який вказали і проплатили, кошти не повертаються.

При поселенні Ви зобов'язуєтесь:

 • зберігати тишу після 22.00;
 • не забруднювати під'їзд і прилеглу до будинку територію;
 • не палити
 • не заважати сусідам;
 • бережливо ставитись до предметів побуту та інтер'єру квартири;
 • не переставляти меблі;
 • не зберігати і не використовувати вибухових та вогненебезпечних предметів;
 • дотримуватись правил експлуатації електро – і газових приладів, а також протипожежної безпеки;
 • не організовувати гучних застіль та вечірок!
 • не чинити будь-яких дій, які суперечать чинному закодавству України.
 • Сплатити страхову депозитну сумму (яка повертається при здачі апартаментів).

 

4. Від'їзд

Розрахунковий час – 8.00 -11.00. За погодженням з нами Ви можете продовжити час оренди апартаментів після 11.00 (за додаткову оплату).

Поселення і виселення після 22.00 і до 8.00 оплачуються додатково до загальної суми за проживання

Обов'язковою умовою при завершенні відносин подобової оренди квартири у Львові є присутність нашого співробітника на той час, коли Ви виїжджаєте з квартири. Співробітник зобов’язаний перевірити стан житла, прийняти ключі та видати, за необхідності, документи, які підтверджують надання послуги (про це Ви повинні попередити при поселенні).

Чи  може статися так, що у заброньовану мною квартиру буде поселено іншого клієнта?

Якщо Ви внесли передплату, то можете гарантовано розраховувати заселитися саме в цю квартиру, яку Ви вибрали. У випадку форс-мажорних обставин (які не залежать від нас) Вам буде запропонована аналогічна по класу та ціні або більш високого рівня квартира.

P.S. Для постійних клієнтів і для тих, хто винаймає подобово наші квартири у Львові на більш тривалий термін, у нас існує гнучка система знижок.